22 травня у Сокальській Малій академії наук учнівської молоді імені Ігоря Богачевського підбивали підсумки ще одного навчального року. Наші учні стали переможцями конкурсів . Усі ці досягнення – результат спільної праці учнів та педагогів.
22 травня у нашій школі відбулась важлива зустріч педагоічного колекиву, батьків з керівником відділу освіти Л. Ковалишин, заступником міського голови В. Огінським та директором Сокальського ліцею №1 імені Олега Романіва Н. Генташ.