Вітаємо команду Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №2, яка здобула 3 місце на Всеукраїнському етапі змагань з волейболу серед юнаків Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги у м. Києві !!! Дякуємо тренерам О. Твердовській, С.Лаговському т ...
13 червня 2024р. о 10:00 год. в приміщенні актової зали відділу освіти, молоді та спорту Сокальської міської ради відбулася нарада керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти за участю заступника міського гол ...
Вітаємо команду Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №2 із перемогою в обласному етапі змагань з волейболу серед юнаків Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги! Дякуємо тренерам С. Лаговському, О. Твердовській та С. Кулику за підготовку ко ...