"Мов берегиня вроди,-хустка здавен у нашій стороні"Щороку 7 грудня відзначають Всесвітній день хустки! Це неофіційне свято, яке з'явилося 2019 року!


Добрі традиції не повинні зникати, і саме від нас, батьків та вихователів, залежить, чи збережемо їх, чи зможемо передати наступним поколінням. Тому завдання педагогічного колективу спрямоване на те, щоб познайомити малюків з національними традиціями: навчити поважати і шанувати пам’ять предків; виховати шанобливе ставлення до свого коріння; розвинути інтерес до української народної спадщини шляхом систематичного і цілеспрямованого залучення дітей до витоків народної культури. Хустка – це пам’ять роду, його святиня. Без минулого немає майбутнього. Ми – українці – маємо пам’ятати нашу історію, звичаї, берегти їх і шанувати. І нехай хустка, як оберіг, зігріває наші душі й живе вічно, як наша Україна! Тематичне заняття: ""Мов берегиня вроди,-хустка здавен у нашій стороні" Аплікая "Хустка"!радиції не повинні зникати, і саме від нас, батьків та вихователів, залежить, чи збережемо їх, чи зможемо передати наступним поколінням.

Тому завдання педагогічного колективу спрямоване на те, щоб познайомити малюків з національними традиціями: навчити поважати і шанувати пам’ять предків; виховати шанобливе ставлення до свого коріння; розвинути інтерес до української народної спадщини шляхом систематичного і цілеспрямованого залучення дітей до витоків народної культури.

Хустка – це пам’ять роду, його святиня. Без минулого немає майбутнього. Ми – українці – маємо пам’ятати нашу історію, звичаї, берегти їх і шанувати. І нехай хустка, як оберіг, зігріває наші душі й живе вічно, як наша Україна!

Тематичне заняття: ""Мов берегиня вроди,-хустка здавен у нашій стороні" Аплікая "Хустка"!