БУДЬ СВІДОМИМ СПОЖИВАЧЕМ ВОДНИХ РЕСУРСІВ.




22 березня – Всесвітній день води. Головне завдання цього дня – нагадати кожному жителю про важливість водних ресурсів для підтримання життя на Землі. Сьогодні, напередодні Всесвітнього дня води, з метою формування природничої та екологічної компетентностей у свідомому споживанні води, вчителем біології Оленою Батіг було проведено вікторину «Вода – блакитне серце Землі».

БУДЬ СВІДОМИМ СПОЖИВАЧЕМ ВОДНИХ РЕСУРСІВ.

22 березня – Всесвітній день води.
Головне завдання цього дня – нагадати кожному жителю про важливість водних ресурсів для підтримання життя на Землі.
Сьогодні, напередодні Всесвітнього дня води, з метою формування природничої та екологічної компетентностей у свідомому споживанні води, вчителем біології Оленою Батіг було проведено вікторину «Вода – блакитне серце Землі».
Учні 5 і 6 класів переглянули презентацію «Вода – найцінніший скарб для планети», взяли участь у грі «Де сховалась вода?», обчислювали кількість води у власному організмі, розгадували загадки про воду; змагалися у водній вікторині - відчули себе в ролі водних супер героїв.
За активну участь учні 5 і 6 класів отримали пам’ятку "5 простих способів зберегти воду».
Вода — це не просто ресурс, а основа життя та здоров’я, яка потребує дбайливого ставлення. Збереження водних ресурсів, раціональне використання та захист водойм від забруднення — це інвестиція у майбутнє людства. Чиста вода є фундаментальною потребою, тому її охорона є обов'язком кожного.
Дякуємо, вчительці біології, Олені Батіг за цікавий та корисний захід