Тиждень екологічних знань




Зупинися, людино, на мить… І відчуй, як планеті болить. Як із серця крик вирина – Зупинися, земля в нас одна!

Тиждень екологічних знань в Поторицькій школі ????????????☀️????

З метою формування в учнівської молоді ціннісного ставлення до природи, розуміння гармонійного співіснування людини і природи, бажання оберігати і примножувати природні багатства рідного краю у школі розпочався ТИЖДЕНЬ ЕКОЛОГІЧНИХ ЗНАНЬ. До Всесвітнього дня води, який відзначався 22 березня, з метою формування свідомого ставлення до споживання води, було проведено інтерактивне заняття «Вода – блакитне серце Землі». Разом з учнями 1-4 класів вели науковий діалог про значення води, проблему забруднення водних ресурсів, економного споживання цієї важливої рідини. Також мріяли під тихий звук води та озвучували свої мрії. Рефлексією стала вікторина про воду, за вірні відповіді діти отримували нагороду – солодощі. За активну участь всі молодші школярі отримали різнокольорові листівки – пам’ятки про способи збереження води. Дякую вчителям початкових класів за належний рівень формування екологічних знань на уроках «Пізнаємо природу».
У рамках проведення ТИЖНЯ ЕКОЛОГІЧНИХ ЗНАНЬ активні учні нашої школи прийняли участь у інформаційно-просвітницькому флешмобі «БЕРЕЖИ ПЛАНЕТУ ЗЕМЛЯ».
Ключові цілі еко-флешмобу:
Підвищення обізнаності: Інформування про необхідність захисту природи та зменшення забруднення.
Практичні дії: Спонукання до реальних дій, як-от прибирання сміття (толока), висадка дерев, сортування відходів або відмова від пластику
Формування культури: Виховання любові до природи, екологічного мислення та відповідальної поведінки.
Екологічні звички: Заохочення до використання еко-пакетів, енергозаощадження та раціонального використання ресурсів.
Флешмоб об'єднав учнів нашого освітнього закладу, демонструючи, що навіть маленькі кроки кожної людини можуть значно покращити стан екології. https://www.facebook.com/groups/1272252466200345
Таємниці весняного лісу: Квест «Збережемо первоцвіти!Вчора, 26 березня, у нас було неймовірно гамірно, пізнавально та по-весняному ніжно! ???? Серед учнів 5-7 класів відбувся захопливий квест, присвячений першим вісникам весни. Учні 8-11 класів активно допомогли у організації.???????? ???? ???? Команди розгадували ребуси, кросворди, відгадували назви первоцвітів, загадки про підсніжники, проліски та крокуси, малювали перші весняні квіти, складали листівки «Збережемо первоцвіти!» ???? Дізналися, чому первоцвіти потребують нашого захисту та чому їх не можна рвати. ???? Шукайте себе на світлинах! ????‍➡️????????‍♂️Квест не просто гра — це крок до свідомого ставлення до природи. Дякуємо всім учасникам за енергію! ???? ???????? У підсумку : І місце посіли учні 5 класу (73 бали) ???????????? ІІ місце – учні 6 класу (65 балів), ???????????? ІІІ місце – учні 7 класу (52 бали) ????????????
Гарним завершенням тижня екологічних знань стала акція озеленення подвірʼя школи.
Сьогодні у нашій школі відбувся особливий день - день творення майбутнього. Завдяки спільним зусиллям учнів та вчителів ми провели акцію з озеленення, і тепер наше подвір’я прикрашають нові "зелені мешканці".
Що ми посадили? ????
• Молоді саджанці яблунь, вишень та черешень, які з часом даруватимуть нам затінок та смачні плоди.
• Яскраві кущі барбарису, що стануть справжньою окрасою території.
• Корисну малину та смородину — справжній вітамінний десант!
Це не просто дерева — це символ нашої єдності та любові до природи. Кожен саджанець, посаджений сьогодні, буде рости разом із нами. Дякуємо всім, хто долучився!
Разом робимо наш спільний дім кращим!