Таємниці весняного лісу: Квест «Збережемо первоцвіти!Вчора, 26 березня, у нас було неймовірно гамірно, пізнавально та по-весняному ніжно!

Серед учнів 5-7 класів відбувся захопливий квест, присвячений першим вісникам весни. Учні 8-11 класів активно допомогли у організації.


Команди розгадували ребуси, кросворди, відгадували назви первоцвітів, загадки про підсніжники, проліски та крокуси, малювали перші весняні квіти, складали листівки «Збережемо первоцвіти!»

Дізналися, чому первоцвіти потребують нашого захисту та чому їх не можна рвати.

Шукайте себе на світлинах!



Квест не просто гра — це крок до свідомого ставлення до природи. Дякуємо всім учасникам за енергію!


У підсумку : І місце посіли учні 5 класу (73 бали)



ІІ місце – учні 6 класу (65 балів),



ІІІ місце – учні 7 класу (52 бали)


