Ура, канікули! Зустрічаємо літо разом із 6 класом!




Ура, канікули! Зустрічаємо літо разом із 6 класом!
Ура, канікули! Зустрічаємо літо разом із 6 класом! ☀️????
**«Ура-а-а! Канікули!»** — саме цими радісними словами сьогодні завершився ще один насичений, яскравий та незабутній навчальний рік для нашого неймовірного 6 класу! ????✨
Позаду залишилися контрольні роботи, складні завдання, уроки та домашні завдання. А попереду — три місяці абсолютного щастя: тепле сонце, довгі вечори, подорожі, зустрічі з друзями та море позитиву! ????????
Сьогодні ми влаштували справжнє свято прощання зі шкільними партами (але тільки до вересня!). Було багато сміху, спогадів про те, якими ми були протягом цього року, та, звісно, щирих планів на літо.
Цей рік навчив нас бути ще дружнішими, підтримувати один одного та впевнено йти до мети. Ми неймовірно пишаємося нашими шестикласниками, їхньою енергією та талантами! Бажаємо кожному безпечного, мирного, сонячного та мега-цікавого літа! — діляться емоціями та напутніми словами учні разом із Марією Шклянкою.
Ми дякуємо нашим захисникам за можливість навчатися, мріяти та зустрічати це літо. ????????????
**Школо, прощавай до осені! Друзі, всім крутих та незабутніх канікул! Зустрінемося в 7 класі!** ????????☀️