Тиждень безпеки дорожнього руху — це важлива нагода ще раз нагадати дітям про правила, які щодня допомагають зберігати життя.
У рамках запланованих заходів до нашого освітнього закладу були запрошені представники відділення поліції № 2 Шептицького району Олександр Сідельник - начальник сектору превенції патрульної поліції, Олена Лоза - дільничний офіцерполіції, Олег Звадюк - дільничний офіцер поліції, які провели змістовну бесіду з учнями нашої школи. Наголосили чому важливо дотримуватись правил дорожнього руху та яку відповідальність понесеш у разі їх порушення.
Будьте свідомі та памʼятайте, що безпека на дорозі - спільна відповідальність та починається з кожного з нас!