22 травня у нашій школі відбулась важлива зустріч педагогічного колективу,батьків з керівником відділу освіти Л. Б. Ковалишин, заступником міського голови В.Б. Огінським та директором Сокальського ліцею №1 імені Олега Романіва Н. Я. Генташ.
Говорили про найважливіше - трансформацію закладів середньої освіти, в чому переваги профільної старшої школи, довіз учнів до ліцею.
Огінський В. Б. повідомив про план трансформації мережі закладів загальної середньої освіти І-III ступенів Сокальської міської ради.
Ковалишин Л. Б. розповіла про складний шлях обговорення даного рішення з директорами шкіл, громадськістю. Не всіма воно було сприйнято однозначно.
Генташ Н.Я. розповіла про основні профілі навчання, терміни подання заяв до ліцею.
Зустріч відбулася в форматі « запитання-відповідь ».