22 травня у Сокальській Малій академії наук учнівської молоді імені Ігоря Богачевського підбивали підсумки ще одного навчального року. Наші учні стали переможцями конкурсів . Усі ці досягнення – результат спільної праці учнів та педагогів.
Юні хіміки Підляк Христина (11 клас), Борута Катерина (8клас), Кундик Христина (8клас) отримали подарунки і премії від компанії «Єнамін», які вручив керівник логістичного відділу Дмитро КУЗЬМЕНКО.
Призери конкурсу "Мій родовід" Демідонт Вероніка (7 клас) та Капустяк Андріана (9клас) отримали подарунки від сім'ї Ірини Мандрик та Людмили Фігурко.
Павлик Дарія (11 клас) отримала грамоту за зайняте 3 місце в Всеукраїнському конкурсі - захисті науково-дослідницьких робіт.
Дякуємо учням за їхні старання та педагогам , які їх готували до конкурсів, вчителю хімії Деленко С.П. та вчителю історії, Немець М.П. за підтримку та допомогу.
Зичимо всім миру, натхнення і нехай це буде лише початком ваших майбутніх перемог!