Національний тиждень безбар'єрності




В рамках Національного тижня безбар'єрності, який проходив з 25.05-31.05 . було проведено бесіду, щоб привернення увагу до потреби створення доступного середовища та рівних можливостей для всіх громадян, , а також сприяння розвитку культури поваги та гідності.

 Національний тиждень безбар'єрності — це заклик до дії, який нагадує, що безбар'єрність стосується кожного з нас і починається з поваги та розуміння. Це не лише про зручність, а про рівні можливості, свободу пересування та доступ до інформації без жодних обмежень.

 В нашій школі було проведено бесіду, щоб привернення увагу до потреби створення доступного середовища та рівних можливостей для всіх громадян, , а також сприяння розвитку культури поваги та гідності.

 Чому це важливо для всіх нас? Безбар'єрне середовище — це маркер цивілізованого суспільства. Воно створює комфортні умови для: Людей з інвалідністю Батьків з дитячими візочками Літніх людей Ветеранів.

Кожен із нас може зробити свій внесок.Будьте завжди готові прийти на допомогу та спілкування без упереджень. . Будуймо суспільство рівних можливостей разом!