Вивчаємо українську мову!
"Мова — втілення думки. Що багатша думка, то багатша мова. Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її! Борімося за красу мови, за правильність мови, за приступність мови, за багатство мови..." Максим Рильський
Красу мови та її багатство у школярів Стенятинської школи розвиває вчителька української мови та літератури Оксана Євгенівна Гарасимчук.
Протягом навчального тижня Оксана Євгенівна провела показові уроки з української мови у 9 класі на тему: « Складнопідрядні речення» та з української літератури у 6 класі
« Таємне Товариство Боягузів, або Засіб від переляку №9».
Учні 9 класу за допомогою використання ігрової навчальної платформи Kahoot мали змогу виконувати різноманітні цікаві та актуальні на даний час завдання.
Родзинкою уроку було виконання вправи з використанням сучасної української пісні. Оксана Євгенівна запропонувала дітям прослухати фрагменти українських пісень та відшукати у них складнопідрядні речення. Школярі не лише гарно справилися із завданнями, але й заспівали патріотичні пісні нашої країни та вшанували хвилиною мовчання Героїв, які віддали своє життя за Україну ????????
Учнів 6 класу вчителька навчала боротися зі страхами завдяки психологічній грі « 6 капелюхів».
Тож плекаймо рідну,бережімо слово, з щирістю шануймо українську мову!????????