Цей веб-сайт використовує файли cookie (так звані файли cookie).
Якщо ви не згодні зберігати інформацію, що міститься в файлах cookie - змініть налаштування свого браузера.
Для подальшої взаємодії, надайте згоду на їх використання!
16 лютого в нашій школі святкували День Єднання, який показав згуртованість учнів навколо національної ідеї, а також, що ми – єдиний народ і хочемо жити в мирі.
З метою консолідації українського суспільства, Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого 2022 року Днем Єднання.
16 лютого 2022 року — день, коли ще більшість з нас жили звичним життям, але в серці кожного українця вже оселився страх війни. Цього дня Україна вперше відзначила День Єднання, продемонструвавши всьому світу, що наша сила — в єдності.