Цей веб-сайт використовує файли cookie (так звані файли cookie).
Якщо ви не згодні зберігати інформацію, що міститься в файлах cookie - змініть налаштування свого браузера.
Для подальшої взаємодії, надайте згоду на їх використання!
Сьогодні у Спасівській гімназії відбулася особлива година спілкування, присвячена Дню пам’яті та примирення.
На початку зустрічі вчителька математики Галина Василівна Дояренко розповіла учням про складні сторінки історії Другої світової війни, пояснивши глибокий зміст цієї дати та значення гасла «Ніколи знову».
Діти дізналися про внесок українців у перемогу над нацизмом. Учні переглянули відеоролик, що допоміг краще зрозуміти цінність миру та зробили пам’ятні фото з червоними маками як символ нашої пошани до героїв.
Ми пам’ятаємо тих, хто боровся за свободу тоді, і дякуємо тим, хто захищає її сьогодні. Слава Україні!