Національний тиждень безбар’єрності




З 25-29 травня 2026 року у закладі проведено Національний тиждень безбар’єрності. Протягом тижня здобувачі освіти брали участь у вікторинах, інтерактивних заняттях, інформаційній годині,переглядали та обговорювали соціальні відеоролики, мультфільми, виконували творчі завдання щодо подолання стереотипів і формування суспільства рівних можливостей. Проведені заходи сприяли усвідомленню того, що безбар’єрність — це не лише про доступність простору, а й про відкритість, підтримку та повагу до кожної людини. Тиждень безбар’єрності став важливим кроком у вихованні свідомих, відповідальних і небайдужих громадян, які прагнуть будувати суспільство без обмежень та упереджень.
Приєднані файли
IMG_7754.jpeg
IMG_7751.jpeg
IMG_7749.jpeg
IMG_7755.jpeg
IMG_7762.jpeg
IMG_7761.jpeg
IMG_7759.jpeg
IMG_7758.jpeg
IMG_7756.jpeg
IMG_7753.jpeg