Цей веб-сайт використовує файли cookie (так звані файли cookie).
Якщо ви не згодні зберігати інформацію, що міститься в файлах cookie - змініть налаштування свого браузера.
Для подальшої взаємодії, надайте згоду на їх використання!
Сьогодні, 12 червня 2026 року, у нашому закладі відбулося урочисте свято Останнього дзвоника, яке стало яскравим завершенням навчального року. Цей день об’єднав учнів, учителів, батьків у теплій атмосфері радості, вдячності та сподівань на майбутнє. Особливу увагу було приділено учням 4 класу, випускникам початкової школи, для яких цей дзвоник став символом завершення важливого етапу життя та початком нових можливостей. З привітальним словом виступила директор школи Шепелюк Г. Р. та побажала всім гарного відпочинку, натхнення та нових звершень.
Бажаємо всій шкільній родині миру, здоров’я, яскравих вражень та нових досягнень.