Свято останнього дзвоника




Сьогодні, 12 червня 2026 року, у нашому закладі відбулося урочисте свято Останнього дзвоника, яке стало яскравим завершенням навчального року. Цей день об’єднав учнів, учителів, батьків у теплій атмосфері радості, вдячності та сподівань на майбутнє. Особливу увагу було приділено учням 4 класу, випускникам початкової школи, для яких цей дзвоник став символом завершення важливого етапу життя та початком нових можливостей. З привітальним словом виступила директор школи Шепелюк Г. Р. та побажала всім гарного відпочинку, натхнення та нових звершень. Бажаємо всій шкільній родині миру, здоров’я, яскравих вражень та нових досягнень.
Приєднані файли
IMG_7873.jpeg
IMG_7874.jpeg
IMG_7875.jpeg
IMG_7876.jpeg
IMG_7877.jpeg
IMG_7878.jpeg