Тиждень безбар'єрності





В нашій школі пройшов Тиждень безбар’єрності. Це були дні, сповнені важливих відкриттів, теплих розмов та усвідомлення того, що різноманітність робить нас сильнішими.
Безбар’єрність — це про простір, де немає місця обмеженням. Ні в пересуванні, ні в спілкуванні, ні в навчанні. Це світ, де кожен відчуває себе частиною великої та дружньої шкільної родини.
Протягом цього тижня ми провели низку цікавих та важливих подій :
-Інформаційні години "Ми різні але рівні": говорили про те, як важливо бачити в кожному передусім Людину;
-Уроки толерантності:"Світ без обмежень": вчилися правильної етики спілкування та руйнували стереотипи;
- Майстер класи: "Мова жестів" та "Малювання на осліп".
Цей тиждень довів: наша сила — у різноманітності, а єдність — у взаємодопомозі.  Разом будуємо школу, де комфортно, безпечно та затишно абсолютно кожній дитині!