Електричні побутові прилади

31.08.2026
ПОШИРИТИ

Інформація на виконання постанови Кабінету Міністрів України №710  від 11 жовтня 2016 року (виконання пункту 4-1 Постанови №710)

 

1

Найменування замовника та місцезнаходження

Комунальна установа «Центр з обслуговування закладів освіти» Сокальської міської ради Львівська області

80001, Львівська область, м. Сокаль,  вул. Шашкевича, 86

2

Найменування предмету закупівлі із зазначенням коду

Електричні побутові прилади, ДК 021:2015: 39710000-2 — Електричні побутові прилади

3

Ідентифікатор процедури закупівлі

UA-2026-08-31-009202-a

4

Тип процедури закупівлі

Відкриті торги з особливостями

5

Очікувана вартість предмета закупівлі,  грн з ПДВ

365 967,65 UAH з ПДВ

 

6

Джерело фінансування

Місцевий бюджет 

7

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Закупівля здійснюється за кошти місцевого бюджету. Розрахунок очікуваної вартості проведено згідно з аналізом цін з відкритих джерел (Таблиця 1).

 

Розрахунок потреби на придбання електричні побутові прилади, ґрунтується на всіх фактичних складових ціни та включає в себе вартість ціни на товар, податки і збори, що сплачуються або мають бути сплачені, усіх інших витрат та згідно з вимогами чинного законодавства щодо формування ціни на відповідний товар.

 

 

8

Обґрунтування технічних, якісних характеристик (Таблиця 2)

 

 

Таблиця 1

Таблиця 1

№ п/п

Назва

Одиниці

Кількість

Очікувана ціна з ПДВ

Очікувана сума з ПДВ

Виміру

 

 

 

 

1.

Міксер занурювальний «Frosty HM-177» або еквівалент

Шт.

 

1

 

 

 

8396,00

 

 

 

 

8396,00

 

 

2.

Блендер «GORENJE HBC804QW» або еквівалент

Шт.

 

6

2299,00

13794,00

3.

Блендер «Tefal QUICK CHEF HB656838» або еквівалент

Шт.

 

1

3399,00

3399,00

4.

Витяжка кухонна «ProfitM Фортуна Стандарт» або еквівалент

Шт.

 

2

2433,20

4866,40

5.

Витяжка настінна м - 2,0 «GGM GASTRO (WHIE207M)» або еквівалент

Шт.

 

1

55091,50

55091,50

6.

Електроовочерізка «Vektor GJ817» або еквівалент

Шт.

 

1

12682,75

12682,75

7.

Сковорода промислова електрична «Арм-Еко СЕ-0,25Ч» або еквівалент

Шт.

 

1

55250,00

55250,00

8.

Ручний міксер «ZELMER ZHM 2550» або еквівалент

Шт.

 

1

2079,00

2079,00

9.

Міксер «Bosch MFQ36490» або еквівалент

Шт.

 

1

4499,00

4499,00

10.

Морозильна камера «Gorenje FN4172CW» або еквівалент

Шт.

 

4

17957,50

71830,00

11.

Пилосос без мішка «SAMSUNG VCC45W0S3R/UK» або еквівалент

Шт.

 

5

3699,00

18495,00

12.

Праска «Philips 3000 series DST3010/30» або еквівалент

Шт.

 

5

2299,00

11495,00

13.

Шафа середньотемпературна «BR600V Gooder» або еквівалент

Шт.

 

2

35319,50

70639,00

14.

Холодильник «Beko RDSA240K20XB» або еквівалент

Шт.

 

1

11838,00

11838,00

15.

Холодильник «SNAIGE RF64IFB-P5002EH» або еквівалент

Шт.

 

1

20999,00

20999,00

16.

Чайник електричний

Шт.

 

1

614,00

614,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього: 365 967,65грн. з ПДВ

 

 

 

   

 

                                                                                                                                                                                                   Таблиця 2

 

 

                ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ

Таблиця 1

Конкретна назва предмету закупівлі

                                  Електричні побутові прилади

 

Тип предмету закупівлі

Товар

Код ДК 021:2015

39710000-2 — Електричні побутові прилади

Строк постачання

З дня укладення Договору та до 12 жовтня  2026 р.

Місце постачання

Україна, Львівська обл., м. Сокаль, вул. Шашкевича, 86

 

Замовник самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі з огляду на специфіку предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства.

Фактом подання тендерної пропозиції учасник підтверджує відповідність своєї пропозиції технічним, якісним, кількісним, функціональним характеристикам до предмета закупівлі, у тому числі технічній специфікації (у разі потреби – планам, кресленням, малюнкам чи опису предмета закупівлі) та іншим вимогам до предмета закупівлі, що містяться в тендерній документації та цьому додатку, а також підтверджує можливість поставки товару відповідно до вимог, визначених згідно з умовами тендерної документації.

У місцях, де технічна специфікація містить посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами, біля кожного такого посилання вважати вираз «або еквівалент».     

Обґрунтування необхідності закупівлі даного виду товару – замовник здійснює закупівлю даного виду товару, оскільки він за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідатиме його вимогам та потребам. Замовник керується п.2 ч.2 ст.5 ЗУ «Про публічні закупівлі» де зазначено, що  закупівлі здійснюються за принципами максимальної економії, ефективності та пропорційності.

Таблиця 1

Назва товару

Технічні характеристики

Одиниця виміру

К-сть

1.                  

Міксер занурювальний «Frosty HM-177» або еквівалент

Вид: міксер занурювальний

Максимальна швидкість обертання: не більше 13 000 об/хв.

Мінімальна швидкість обертання:  не більше 3 000 об/хв.

Ніж-змішувач, довжина: не менше 160 мм

Матеріал корпусу: пластик або метал

Матеріал насадки: нержавіюча сталь

Потужність: не менше 0,25 кВт

Живлення: мережа

Особливості: з варіатором швидкості; вентильований двигун

Гарантійний строк: не менше 12 місяців

шт.

1

2.                  

Блендер «GORENJE HBC804QW» або еквівалент

Вид: блендер

Тип блендеру: заглибний

Живлення: мережа

Функції: збиття; подрібнення; змішування

Споживана потужність, (Вт): не менше 800 Вт

Кількість швидкостей: мультишвидкісний

Ємність мірної склянки: не менше 500 мл

Матеріал занурювальної частини: метал

Насадки: вінчик для збивання; насадка міні-подрібнювач

Матеріал корпусу: пластик або метал або пластик та метал

Комплектація: блендер; насадки; мірна чаша; інструкція; гарантійний талон.

Особливості: плавне регулювання швидкості

Гарантійний строк: не менше 24 місяців

шт.

6

3.                  

Блендер «Tefal QUICK CHEF HB656838» або еквівалент

Вид: блендер

Тип блендеру: заглибний

Живлення: мережа

Споживана потужність, (Вт): не менше 1000 Вт

Кількість швидкостей: не менше 15

Подрібнювач: з подрібнювачем

Матеріал занурювальної частини: метал

Насадки: вінчик для збивання;  насадка міні-подрібнювач.

Об'єм чаші, л: не менше 0,5

Матеріал корпусу: пластик

Комплектація: блендер; насадки; мірна чаша; інструкція; гарантійний талон; ємність для змішування.

Особливості: турборежим; аксесуари можна мити в посудомийній машині; плавне регулювання швидкості; прогумована ручка.

Гарантійний строк: не менше 24 місяців

шт.

1

4.                  

Витяжка кухонна «ProfitM Фортуна Стандарт» або еквівалент

Вид: витяжка кухонна

Тип витяжки: купольна

Потужність: не менше  40 Вт

Живлення: мережа

Матеріал корпусу: метал

Кількість швидкостей: не менше 2

Рівень шуму: не більше 50 дБ

Тип монтажу: пристінний

Освітлення: не менше 1 лампи

Кількість двигунів:  1

Продуктивність: не менше 200 м.куб./год

Режим роботи: відведення

Ширина: 60 см ±5%

Глибина: 50 см ±5%

Висота:  21 см ±5%

Діаметр патрубка повітропроводу: не менше 90 мм

Матеріал корпусу: корпус виготовлений з листового металу, який проходить термічну обробку, покривається порошковою фарбою.

Гарантійний строк: не менше 24 місяців

шт.

2

5.                  

Витяжка настінна м - 2,0 «GGM GASTRO (WHIE207M)» або еквівалент

Вид: витяжка кухонна

Тип витяжки: настінна

Потужність: не менше 180 Вт

Ширина: 2000 мм ±5%

Глибина: 700 мм  ±5%

Висота:               450 мм ±5%

Розміри фільтра: ширина не менше 400 мм; глибина не менше  400 мм

Кількість фільтрів: не менше 4 штуки

Напруга: 230 Вольт

Частота: 50 Гц

Особливості: цілісна блочна конструкція з нержавіючої сталі; з'єднання виконані електронно-променевим зварюванням; світлодіодне освітлення; легко чистити.

Копмлектація: внутрішня підсвітка; кількість фільтрів: не менше 4; двигун і регулятор.

Гарантійний строк: не менше  12 місяців

шт.

1

6.                  

Електроовочерізка «Vektor GJ817» або еквівалент

Вид: овочерізка електрична

Тип: настільна

Живлення: мережа

Призначення: універсальна нарізка: кубики, соломка, скибочки, шатківниця.

Продуктивність: не менше 150 кг/год.

Швидкість ножа: 140 ± 10% об/хв.

Потужність:  не менше 200 Вт.

У комплекті: диски слайсери для корейської моркви; підніжки для кубиків; ніж для фрі; не менше двох штовхачів.

Особливості: дозволяє швидко обробляти великі обсяги овочів, зберігаючи їхню структуру та зовнішній вигляд; просте обслуговування та швидка заміна дисків.

Гарантійний строк: не менше 12 місяців

шт.

1

7.                  

Сковорода промислова електрична «Арм-Еко СЕ-0,25Ч» або еквівалент

Вид: сковорода електрична 

Тип: промислова, підлогова

Призначення: для смаження, тушкування та пасерування м'яса, риби, овочів і напівфабрикатів.

Джерело живлення: електрика

Номінальна напруга: 380 В

Номінальна споживана потужність: не менше 5.0 (кВт)

Об'єм чаші: не менше 38.0 (л)

Номінальну площа робочої поверхні:  не менше 0,25 м.кв

Розміри: д/ш/в, мм: 830*700*850 ±5% 

Температурний режим: від 0 до +270С

Матеріал корпусу: нержавіюча сталь

Матеріал чаші: чавун

Гарантійний строк: не менше 12 місяців

шт.

1

8.                  

Ручний міксер «ZELMER ZHM 2550» або еквівалент

Вид: міксер 

Тип: ручний

Живлення: мережа

Матеріал корпусу: пластик або метал

Матеріал занурювальної частини:  метал

Потужність: не менше 750 Вт

Кількість швидкостей: не менше 5

Насадки: вінчики; гаки для тіста

Особливості: турборежим

Гарантійний строк: не менше 12 місяців

шт.

1

9.                  

Міксер «Bosch MFQ36490» або еквівалент

Вид: міксер 

Тип: стаціонарний

Живлення: мережа

Потужність: не менше 450 Вт

Матеріал корпуса: пластик або метал

Матеріал чаші:  пластик або метал

Об’єм чаші: не менше 500 г

Насадки: блендер; вінчик; подрібнювач; гаки для тіста.

Матеріал ніжки блендера: нержавіюча сталь

Матеріал насадок: нержавіюча сталь

Кількість швидкостей: не менше 5

Комплектація: міксер з чашею; не менше 2 вінчика; не менше 2 гака; ніжка;  подрібнювач; лопатка.

Особливості: турборежим

Гарантійний строк: не менше 24 місяців

шт.

1

10.               

Морозильна камера «Gorenje FN4172CW» або еквівалент

Вид: морозильна камера

Тип: шафа

Живлення: мережа

Система охолодження морозильної камери: No Frost

Клас енергоспоживання: A++

Об'єм морозильної камери: не менше 186 л

Система розморожування: No Frost

Тип встановлення: вертикальне

Керування: електронне

Рівень шуму: не більше 41 дБ

Кліматичний клас: ST (від +18 С° до +38 С°) N (від +16 С° до +32 С°)

Кількість ящиків/кошиків: не менше 5

Автономне збереження холоду: не менше 10  год.

Висота: 169,1 см ±7%

Ширина: 55 см  ±7%

Глибина: 55,7 см ±7%

Холодоагент: R600a

Особливості: швидке заморожування; сигналізація відчинених дверей/підвищення температури; перенавішувані двері; дисплей.

Гарантійний строк: не менше 24 місяців

шт.

4

11.               

Пилосос без мішка «SAMSUNG VCC45W0S3R/UK» або еквівалент

Вид: пилосос

Тип: без мішка

Тип пилозбірника: контейнер

Потужність всмоктування: не менше 190 Вт

Живлення: мережа

Об'єм пилозбірника:  не менше 1,3 л

Тип фільтра: HEPA

Ступінь фільтрації: не менше HEPA 11

Насадки: підлога-килим; основна; щілинна

Рівень шуму: не більше 80 дБ

Труба всмоктування: телескопічна

Споживана потужність: не менше 700 Вт

Живлення: мережа

Довжина мережевого шнура: не менше 6 м

Гарантійний строк: не менше 36 міс     

шт.

5

12.               

Праска «Philips 3000 series DST3010/30» або еквівалент

Вид: праска

Тип:  з парою

Матеріал підошви: кераміка

Живлення: мережа

Потужність: не менше 2000 Вт

Потужність парового удару:  не менше 140 г/хв

Постійна подача пари:                не менше 30 г/хв.

Об'єм резервуара для води: не менше  300 мл

Довжина шнура: не менше 1.9 м

Регулювання температури:  ручне або електронна

Особливості:  система самоочищення; захист від накипу вертикальне відпарювання; підходить для жорсткої води.

Функція розприскування: є

Гарантійний строк: не менше  24 місяців 

шт.

5

13.               

Шафа середньотемпературна «BR600V Gooder» або еквівалент

Вид: шафа середньотемпературна

Призначення: підходить для зберігання охолоджених напоїв, молочної продукції, салатів, соусів, десертів, гастрономії, фасованих продуктів, напівфабрикатів і готових страв.

Загальний об’єм: не менше 445 л

Кількість полиць: не менше 3 шт.

Температурний режим: -2…+8°C

Система охолодження: статична та вентилятор

Холодоагент: R600a

Напруга, В:  230

Розміри (ДхШхВ): 775х735х1920 мм ±7%

Особливості: модель обладнана цифровим термостатом для точного контролю температури та замком для безпечного зберігання продукції; зручне переміщення (2 колеса).

Гарантія: не менше 12 місяців

шт.

2

14.               

Холодильник «Beko RDSA240K20XB» або еквівалент

Вид: холодильник

Тип:  двокамерний

Живлення: мережа

Розташування морозильної камери: зверху

Загальний об'єм (корисний): не менше 223 л

Об'єм холодильної камери, л: не менше 177

Об'єм морозильної камери, л:  не менше 46

Рівень шуму, дБ: не більше 40

Потужність заморожування, кг/добу: не менше 4

Кліматичний клас: SN-ST

Клас енергоспоживання:  А +

Управління:     механічне або електронне

Кількість основних полиць у холодильній камері:  не менше 4

Матеріал полиць:  загартоване скло

Спосіб розморожування: морозильна камера         ручне; холодильна камера автоматичне (крапельне)

Особливості: двері, що пере навішують.        

Висота:                  146,5 см ±7%

Глибина: 57,4 см ±7%

Ширина:  54 см ±7%

Гарантійний строк:  не менше 24 місяців

шт.

1

15.               

 

Холодильник «SNAIGE RF64IFB-P5002EH» або еквівалент

Вид: холодильник

Тип:  двокамерний

Живлення: мережа

Тип компресора: інверторний

Система розморожування: No Frost

Клас енергоспоживання: E

Рівень шуму: не більше 40 дБ

Морозильна камера: нижнє розташування

Керування: електромеханічне або електронне

Загальнокорисний об'єм: не менше  293 л

Корисний об'єм холодильної камери:  не менше 210 л

Корисний об'єм морозильної камери: не менше 83 л

Тривалість зберігання при відключенні живлення: не менше 8 год.

Кількість полиць у холодильній камері: не менше 3

Матеріал полиць у холодильній камері: скляні

Кількість кишень на дверях холодильної камери: не менше 3

Кількість відділень у морозильній камері: не менше 3

Холодоагент: R600a

Висота, см:  185 см ±7%

Ширина, см:  60 см ±7%

Глибина, см:  60 см ±7%

Гарантійний строк:  не менше 24 місяців

шт.

1

16.               

 

Чайник електричний

Тип: електрочайник

Об’єм: не менше 1,7 л 

Живлення: мережа

Керування: механічне або електронне

Тип нагрівального елемента: прихований

Потужність, Вт: не менше 1800

Шкала рівня води: зі шкалою

Особливості: обертання на 360°; функція автовимкнення; блокування увімкнення без води; індикатор рівня води; захист від перегріву.

Гарантійний строк: не менше 12 місяців

шт.

1

 

Примітка: всі посилання на конкретну марку, виробника, фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження, слід читати з виразом «або еквівалент».Замовник здійснює закупівлю Товару із посиланням на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, оскільки таке посилання є необхідними для здійснення закупівлі товару, який за своїми якісними, технічними та експлуатаційними характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам замовника з урахуванням особливостей виробничого і технологічного процесу та функцій, покладених на установу.

Учасником зазначаються чіткі характеристики (без слів: не менше, не більше, повинен, повинно, повинні, повинна, тощо)

 

Інформація про товар:

Товар повинен відповідати вимогам усіх чинних технічних регламентів, технічних умов та стандартів які застосовуються до нього, а також ЗУ «Про загальну безпечність нехарчової продукції» від 2 грудня 2010 року, наказу МОЗ № 2205 від 25.09.2020 «Про затвердження Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти».

Учасник зобов'язаний:

  • поставити Замовнику товар з матеріалів, якість яких повинна відповідати встановленим законодавством нормам, сертифікатам виробника та іншим нормативним актам;
  • товар повинен бути непошкоджений та мати захисну упаковку та документацію;
  • товар має бути новим (таким, що не був у використанні) без зовнішніх пошкоджень, небрудний та повинен відповідати заявленому асортименту;
  • упаковка повинна бути цілісною, яка відповідає характеру товару зберігаючи якість товару під час перевезення з необхідними реквізитами виробника. Вимоги до пакування та маркування Товару: тара та упаковка повинна відповідати вимогам встановленим до даного виду товару і захищати його від пошкоджень або псування під час перевезення (доставки). У разі поставки неякісного товару замовник буде вживати заходи, передбачені чинним законодавством в сфері регулювання цивільних відносин;
  • у разі виявлення Замовником невідповідності якості або кількості Товару згідно з відвантажувальними документами або документами про якість Товару, Постачальник за свій рахунок здійснює додаткову поставку належної кількості Товару або його заміну на якісний у строк встановлений Додатком №4 до тендерної документації. Оплата здійснюється після постачання та заміни неякісного (у разі виявлення) товару;
  • Учасник визначає ціну на Товар, який він пропонує поставити за Договором, з урахуванням податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені, а також витрат на страхування, транспортування, завантажування, розвантажування та інших витрат, визначених законодавством;
  •  доставка товарів, завантажувально-розвантажувальні роботи здійснюється за рахунок Учасника, Учасник несе повну відповідальність за свій товар, до моменту поставки його Замовнику.
  • поставити товар на який встановлено гарантійний строк.

 

          Для підтвердження відповідності запропонованого Учасником у складі тендерної пропозиції товару необхідним  технічним,  якісним та кількісним вимогам Замовника, у складі тендерної пропозиції Учасник повинен надати  заповнену таблицю, за формою (Таблиця 2), що міститься нижче:

 

                                                                                                                                                                                                   Таблиця 2

 

                                      Специфікація товару, що пропонується Учасником

 

Назва товару, що пропонується Учасником

Одиниця

виміру

Кількість

Характеристики товару, що пропонується Учасником

Виробник товару

Країна походження товару

1

 

 

 

 

 

 

 

 

У разі якщо товар не відповідає технічним вимогам Замовника або Учасник не в змозі виконати умови поставки, які визначені Замовником, Пропозиція відхиляється.