Інформація на виконання постанови Кабінету Міністрів України №710 від 11 жовтня 2016 року (виконання пункту 4-1 Постанови №710)
|
1 |
Найменування замовника та місцезнаходження |
Комунальна установа «Центр з обслуговування закладів освіти» Сокальської міської ради Львівська області 80001, Львівська область, м. Сокаль, вул. Шашкевича, 86 |
|
2 |
Найменування предмету закупівлі із зазначенням коду |
Ноутбуки, ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина) |
|
3 |
Ідентифікатор процедури закупівлі |
UA-2026-08-31-003995-a |
|
4 |
Тип процедури закупівлі |
Відкриті торги з особливостями |
|
5 |
Очікувана вартість предмета закупівлі, грн з ПДВ |
907 500,00 UAH з ПДВ
|
|
6 |
Джерело фінансування |
Місцевий бюджет |
|
7 |
Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі |
Закупівля здійснюється за кошти місцевого бюджету. Розрахунок очікуваної вартості проведено згідно з аналізом цін з відкритих джерел (Таблиця 1).
Розрахунок потреби на придбання ноутбуки, ґрунтується на всіх фактичних складових ціни та включає в себе вартість ціни на товар, податки і збори, що сплачуються або мають бути сплачені, усіх інших витрат та згідно з вимогами чинного законодавства щодо формування ціни на відповідний товар.
|
|
8 |
Обґрунтування технічних, якісних характеристик (Таблиця 2) |
|
Таблиця 1
Таблиця 1
|
|
|
|
|
|
Таблиця 2
ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ
Таблиця 1
|
Конкретна назва предмету закупівлі |
Ноутбуки
|
|
Тип предмету закупівлі |
Товар |
|
Код ДК 021:2015 |
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) |
|
Строк постачання |
З дня укладення Договору та до 15 жовтня 2026 р. |
|
Місце постачання |
Україна, Львівська обл., м. Сокаль, вул. Шашкевича, 86 |
Замовник самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі з огляду на специфіку предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства.
Фактом подання тендерної пропозиції учасник підтверджує відповідність своєї пропозиції технічним, якісним, кількісним, функціональним характеристикам до предмета закупівлі, у тому числі технічній специфікації (у разі потреби – планам, кресленням, малюнкам чи опису предмета закупівлі) та іншим вимогам до предмета закупівлі, що містяться в тендерній документації та цьому додатку, а також підтверджує можливість поставки товару відповідно до вимог, визначених згідно з умовами тендерної документації.
У місцях, де технічна специфікація містить посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами, біля кожного такого посилання вважати вираз «або еквівалент».
Обґрунтування необхідності закупівлі даного виду товару – замовник здійснює закупівлю даного виду товару, оскільки він за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідатиме його вимогам та потребам. Замовник керується п.2 ч.2 ст.5 ЗУ «Про публічні закупівлі» де зазначено, що закупівлі здійснюються за принципами максимальної економії, ефективності та пропорційності.
Таблиця 1
|
№ |
Назва товару |
Технічні характеристики |
Одиниця виміру |
К-сть |
|
1. |
Ноутбук |
Дисплей: Діагональ екрана: не менше 15.6" дюймів Макс. роздільна здатність: не менше 1920x1080 (FHD) Тип матриці: IPS Покриття екрану: антиблікове покриття Яскравість, ніт: не менше 300 Контраст: не менше 800:1 Частота оновлення: не менше 60 Гц Колірне охоплення, %: не менше 45 Колірний простір: NTSC Особливості: Low blue light Процесор Модель CPU: Intel Core i3 або AMD Ryzen 5 Кількість ядер: не менше 6 Кількість потоків: не менше 8 Максимальна частота (Turbo Boost): не менше 4,3 ГГц Кеш L3, МБ: не менше 10 Оперативна пам'ять Тип ОЗП: DDR4 або DDR5 не нижче 3200 МГц Обсяг ОЗП, ГБ: не менше 8 Максимально ОЗП, ГБ: не менше 16 Постійна пам'ять M.2 SSD, ГБ: не менше 256 Відеокарта: Відеоадаптер: інтегрований Акустика Потужність акустики, Вт: не менше 2 x 1,5 Вт Камера WEB-камера, Мп: не нижче HD 720p Шторка: зі шторкою (Privacy Shutter) Порти Не менше 2 портів USB Type-A Не менше 1x USB-C 3.2 Gen 1 або вище з підтримкою DisplayPort 1.2 або вище Не менше 1 x HDMI Combo jack: є Клавіатура Num-блок: є Вологозахист клавіатури: є Українська мова: є Маніпулятори: тачпад (Multi-Touch) Мережа Bluetooth: не нижче Bluetooth 5.2 Wi-Fi: не нижче 802.11 ac (Wi-Fi 5) LAN RJ-45, Мбіт/с: не менше 100/1000M Безпека Firmware TPM 2.0: є Camera privacy shutter: є Отвір під замок Kensington: є Батарея Енергетична ємність батареї, Вт*год: не менше 38 Швидка зарядка: є Корпус: Матеріал корпусу: пластик або метал Гарантійний строк: Гарантійний строк: не менше 12 місяців |
Шт. |
30 |
|
2. |
Ноутбук |
Дисплей: Діагональ екрана: не менше 15.6" дюймів Макс. роздільна здатність: не менше 1920x1080 (FHD) Тип матриці: IPS Покриття екрану: антиблікове покриття Яскравість, ніт: не менше 300 Контраст: не менше 800:1 Частота оновлення: не менше 60 Гц Колірне охоплення, %: не менше 45 Колірний простір: NTSC Особливості: Low blue light Процесор Модель CPU: Intel Core i3 або AMD Ryzen 5 Кількість ядер: не менше 6 Кількість потоків: не менше 8 Максимальна частота (Turbo Boost): не менше 4,3 ГГц Кеш L3, МБ: не менше 10 Оперативна пам'ять Тип ОЗП: DDR4 або DDR5 не нижче 3200 МГц Обсяг ОЗП, ГБ: не менше 8 Максимально ОЗП, ГБ: не менше 16 Постійна пам'ять M.2 SSD, ГБ: не менше 256 Відеокарта: Відеоадаптер: інтегрований Акустика Потужність акустики, Вт: не менше 2 x 1,5 Вт Камера WEB-камера, Мп: не нижче HD 720p Шторка: зі шторкою (Privacy Shutter) Порти Не менше 2 портів USB Type-A Не менше 1x USB-C 3.2 Gen 1 або вище з підтримкою DisplayPort 1.2 або вище Не менше 1 x HDMI Combo jack: є Клавіатура Num-блок: є Вологозахист клавіатури: є Українська мова: є Маніпулятори: тачпад (Multi-Touch) Мережа Bluetooth: не нижче Bluetooth 5.2 Wi-Fi: не нижче 802.11 ax (Wi-Fi 6) LAN RJ-45, Мбіт/с: не менше 100/1000M Безпека Firmware TPM 2.0: є Camera privacy shutter: є Отвір під замок Kensington: є Батарея Енергетична ємність батареї, Вт*год: не менше 45 Швидка зарядка: є Корпус: Матеріал корпусу: пластик або метал Гарантійний строк: Гарантійний строк: не менше 12 місяців |
Шт. |
3 |
Примітка: всі посилання на конкретну марку, виробника, фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження, слід читати з виразом «або еквівалент».Замовник здійснює закупівлю Товару із посиланням на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, оскільки таке посилання є необхідними для здійснення закупівлі товару, який за своїми якісними, технічними та експлуатаційними характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам замовника з урахуванням особливостей виробничого і технологічного процесу та функцій, покладених на установу.
Учасником зазначаються чіткі характеристики (без слів: не менше, не більше, повинен, повинно, повинні, повинна, тощо)
Інформація про товар:
Товар повинен відповідати вимогам усіх чинних технічних регламентів, технічних умов та стандартів які застосовуються до нього, а також ЗУ «Про загальну безпечність нехарчової продукції» від 2 грудня 2010 року, наказу МОЗ № 2205 від 25.09.2020 «Про затвердження Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти».
Учасник зобов'язаний:
Для підтвердження відповідності запропонованого Учасником у складі тендерної пропозиції товару необхідним технічним, якісним та кількісним вимогам Замовника, у складі тендерної пропозиції Учасник повинен надати заповнену таблицю, за формою (Таблиця 2), що міститься нижче:
Таблиця 2
|
Специфікація товару, що пропонується Учасником |
|
|||||
|
№ |
Назва товару, що пропонується Учасником |
Одиниця виміру |
Кількість |
Характеристики товару, що пропонується Учасником |
Виробник товару |
Країна походження товару |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
У разі якщо товар не відповідає технічним вимогам Замовника або Учасник не в змозі виконати умови поставки, які визначені Замовником, Пропозиція відхиляється.