Інформація на виконання постанови Кабінету Міністрів України №710 від 11 жовтня 2016 року (виконання пункту 4-1 Постанови №710)
|
1 |
Найменування замовника та місцезнаходження |
Комунальна установа «Центр з обслуговування закладів освіти» Сокальської міської ради Львівська області 80001, Львівська область, м. Сокаль, вул. Шашкевича, 86 |
|
2 |
Найменування предмету закупівлі із зазначенням коду |
Вугілля кам’яне, ДК 021:2015: 09110000-3 — Тверде паливо |
|
3 |
Ідентифікатор процедури закупівлі |
UA-2026-08-10-001300-a |
|
4 |
Тип процедури закупівлі |
Відкриті торги з особливостями |
|
5 |
Очікувана вартість предмета закупівлі, грн з ПДВ |
2 210 000,00 UAH з ПДВ
|
|
6 |
Джерело фінансування |
Місцевий бюджет |
|
7 |
Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі |
Закупівля здійснюється за кошти місцевого бюджету. Розрахунок очікуваної вартості проведено згідно з аналізом цін з відкритих джерел (Таблиця 1).
Розрахунок потреби на придбання вугілля кам’яне, ґрунтується на всіх фактичних складових ціни та включає в себе вартість ціни на товар, податки і збори, що сплачуються або мають бути сплачені, усіх інших витрат та згідно з вимогами чинного законодавства щодо формування ціни на відповідний товар.
|
|
8 |
Обґрунтування технічних, якісних характеристик (Таблиця 2) |
|
Таблиця 1
Таблиця 1
|
|
|
|
|
|
Таблиця 2
ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ
Таблиця 1
|
Конкретна назва предмету закупівлі |
Вугілля кам’яне
|
|
Тип предмету закупівлі |
Товар |
|
Код ДК 021:2015 |
09110000-3 Тверде паливо (09111100-1 Вугілля) |
|
Строк постачання |
З дня укладення Договору та до 10 жовтня 2026 р., а саме:
1) Протягом тридцяти (30) календарних днів з дня підписання Договору - здійснити постачання щонайменше 50% від обсягу замовленого за Договором вугілля;
2) До 10 жовтня 2026 року - здійснити постачання 100% замовленого за договором вугілля.
|
|
Місце постачання |
заклади освіти Сокальської міської ради Львівської області, що зазначені у таблиці 3 |
Замовник самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі з огляду на специфіку предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства.
Фактом подання тендерної пропозиції учасник підтверджує відповідність своєї пропозиції технічним, якісним, кількісним, функціональним характеристикам до предмета закупівлі, у тому числі технічній специфікації (у разі потреби – планам, кресленням, малюнкам чи опису предмета закупівлі) та іншим вимогам до предмета закупівлі, що містяться в тендерній документації та цьому додатку, а також підтверджує можливість поставки товару відповідно до вимог, визначених згідно з умовами тендерної документації.
У місцях, де технічна специфікація містить посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами, біля кожного такого посилання вважати вираз «або еквівалент».
Обґрунтування необхідності закупівлі даного виду товару – замовник здійснює закупівлю даного виду товару, оскільки він за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідатиме його вимогам та потребам. Замовник керується п.2 ч.2 ст.5 ЗУ «Про публічні закупівлі» де зазначено, що закупівлі здійснюються за принципами максимальної економії, ефективності та пропорційності.
Таблиця 2
|
Марка вугілля |
Кількість, Тон |
Розмір фракції, Мм |
Зольність на сухий стан палива, %, не більше |
Загальна волога на робочий стан палива, %, не більше |
|
Вугілля кам’яне марки Г (13-100)* |
170 |
13-100 |
24 |
8 |
|
Або |
||||
|
Марка вугілля |
Кількість, тон |
Розмір фракції, Мм |
Зольність на сухий стан палива, %, не більше |
Загальна волога на робочий стан палива, %, не більше |
|
Вугілля кам’яне марки Г (13-100)* |
170 |
13-100 |
14 |
12 |
*Відповідно до ДСТУ 3472:2015 вугілля поділяють на марки та групи, а саме в позначенні товарної продукції позначають марку та групу вугілля. В нормативних документах (НД) марка вугілля Г обов’язково зазначається з групою Г1 або Г2.
Примітка: всі посилання на конкретну марку, виробника, фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження, слід читати з виразом «або еквівалент».Замовник здійснює закупівлю Товару із посиланням на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, оскільки таке посилання є необхідними для здійснення закупівлі товару, який за своїми якісними, технічними та експлуатаційними характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам замовника з урахуванням особливостей виробничого і технологічного процесу та функцій, покладених на установу.
Інформація про товар, його технічні та якісні характеристики:
2.Учасник торгів повинен підтвердити якість вугілля, що пропонується до постачання, шляхом надання у складі тендерної пропозиції:
- завірену/ні копію(-ї) сертифікату(-ів) генетичних, технологічних та якісних характеристик на вугільну продукцію, виданих ТК-92 "Вугілля та продукти його перероблення" або ВП "УКРНДІВУГЛЕЗБАГАЧЕННЯ" ДП "НТЦ "ВУГЛЕІННОВАЦІЯ" (або іншою організацією, що має на це право відповідно до вимог ДСТУ 7146:2010), на кожну марку вугілля, що є предметом закупівлі за цими торгами, дійсного на дату оголошення цієї процедури Марочна належність вугілля згідно такого сертифікату генетичних, технологічних та якісних характеристик повинна відповідати вимогам Таблиці 1 ДСТУ 3472-2015. Сертифікат/и повинен/ні бути чинним/и на момент розкриття тендерних пропозицій, містити дату видачі та термін (строк) їх (його) дії.
6.1.Протягом двох тижнів з дня підписання Договору – необхідно провести відбір проби вугілля для здачі у лабораторію;
6.2. Протягом тридцяти (30) календарних днів з дня підписання Договору - здійснити постачання щонайменше 50% від обсягу замовленого за Договором вугілля;
6.3. До 10 жовтня 2026 року - здійснити постачання 100% замовленого за договором вугілля.
Таблиця 3
|
№ п/п |
Назва навчального закладу, у який потрібно завезти вугілля кам’яне |
Адреса навчального закладу |
ПІБ директора навчального закладу |
Моб. тел. директора навчального закладу |
Г (13-100) |
|
1 |
Варязька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сокальської міської ради Львівської області |
с. Варяж, вул. Центральна, буд.18 |
Гаврилів Ярослав Степанович |
097-13-24-890 |
27 |
|
2 |
Дошкільний підрозділ Варязької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сокальської міської ради Львівської області |
с. Варяж, вул. Центральна, буд.4 |
Гніденко Валентина Юріївна |
068-055-28-98 |
4 |
|
3 |
Войславицька гімназія Сокальської міської ради Львівської області |
с. Войславичі, вул. Б.Хмельницького, 1 |
Славич Олег Васильович |
097-701-35-97 |
14 |
|
4 |
Дошкільний підрозділ Войславицької гімназії Сокальської міської ради Львівської області |
с. Войславичі, вул. Б.Хмельницького, 36 |
Киба Лариса Василівна |
097-441-81-99 |
12 |
|
5 |
Княжівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сокальської міської ради Львівської області |
с. Княже, вул. Центральна, буд.60 |
Новосад Світлана Петрівна |
097-33-63-252 |
10 |
|
6 |
Дошкільний підрозділ Княжівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сокальської міської ради Львівської області |
с. Княже, вул. Центральна, буд.53 |
Масляк Оксана Іванівна |
097-517-65-70 |
7 |
|
7 |
Комарівська початкова школа Сокальської міської ради Львівської області |
с. Комарів, вул. Грушевського, буд.32 |
Іванець Оксана Романівна |
097-12-43-294 |
7 |
|
8 |
Лучицький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Сокальської міської ради Львівської області |
с. Лучиці, вул. Прибережна, буд.48 |
Чемерис Ірина Богданівна |
068-509-51-23 |
15 |
|
9 |
Опільська початкова школа Сокальської міської ради Львівської області |
с.Опільсько, вул. Зелена, буд.2 |
Дмитрів Галина Василівна |
096-122-00-19 |
10 |
|
10 |
Перетіцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Сокальської міської ради Львівської області |
с. Перетоки, вул. Волинська, буд.1 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
097-74-73-557 |
15 |
|
11 |
Савчинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сокальської міської ради Львівської області |
с. Савчин, вул. Шептицького, буд.28 |
Чуб Володимир Петрович |
095-705-08-15 |
15 |
|
12 |
Стенятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сокальської міської ради Львівської області |
с. Стенятин, вул. Центральна, буд.82 |
Гесик Роман Богданович |
097-510-83-69 |
10 |
|
13 |
Тудорковицька гімназія Сокальської міської ради Львівської області Львівської області |
с. Тудорковичі, вул. В.Матюка, буд.42 |
Шепелюк Галина Романівна |
067-125-44-31 |
9 |
|
14 |
Хоробрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сокальської міської ради Львівської області |
с. Хоробрів, вул. Шевченка,52 |
Костюк Людмила Зіновіївна |
063-077-19-49 |
10 |
|
15 |
Угринівський дошкільний підрозділ Хоробрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сокальської міської ради Львівської області |
с. Угринів вул. Шевченка, 15а |
Федік Любов Михайлівна |
068-059-19-05 |
5 |
|
|
|
|
|
||
|
|
|
ВСЬОГО: |
170 |
||