Цей веб-сайт використовує файли cookie (так звані файли cookie). Якщо ви не згодні зберігати інформацію, що міститься в файлах cookie - змініть налаштування свого браузера. Для подальшої взаємодії, надайте згоду на їх використання!
Відділ освіти,молоді та спорту
Сьогодні 24 лютого 2023 року. Сьогодні рівно 365 днів незламності, 365 днів сліз, 365 днів надії. 2022 рік став роком незламності! Повномасштабне вторгнення росії змінило наше життя, змінило нас. Тепер у кожного з нас є своя м ...
20 лютого 2023 року члени Сокальського РУП і "Пласту" вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні.
16 лютого о 12 годині на міській площі біля пам'ятника Тарасу Шевченку відбулося свято до Дня єднання. Це свято несе мету згуртування українців навколо національної ідеї та показати ворогові, що ми - єдиний народ.
25 січня 2023 року о 10.00 год., в приміщенні актової зали відділу освіти,молоді та спорту відбулася нарада з керівниками закладів дошкільної освіти Сокальської міської ради Львівської області. На порядку денному розглянули та ...
17 січня в приміщенні актової зали Відділу освіти,молоді та спорту відбулась нарада керівників закладів загальної середньої освіти.