Сьогодні фахівцями Шептицького районного відділу Державної установи «Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» в рамках виконання ІІ етапу проєкту «Школа вільна від нікотин ...
06.11.2025 року учні нашої школи приєднались до єдиного онлайн-уроку до міжнародного Дня боротьби з насильством і булінгом у закладах освіти. Шкільний психолог Боліжук Н.П. провела з дітьми карткову гру "Коло безпеки" та бесіду ...