ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯШановні здобувачі освіти! 

ЗЗСО І-ІІІ ст.Сокальський ліцей №3 використовує  для дистанційного навчання 1-11 класів єдину навчальну платформу Microsoft Teams .

Microsoft Teams — центр для командної роботи в Office 365 від Microsoft, який інтегрує користувачів, вміст і засоби, необхідні команді для ефективнішої роботи. 

Застосунок об'єднує все в спільному робочому середовищі, яке містить чат для нарад, файлообмінник та корпоративні програми. Розроблений для смартфонів, що працюють на платформах AndroidiOSWindows Phone і комп'ютерів з операційною системою Windows 10 SWindows 7 та вище або Mac OS X 10.10 та новіше.

Microsoft Teams дозволяє педагогам  розповсюджувати, надавати зворотний зв'язок та оцінювати завдання учнів, передані через Teams, за допомогою вкладки «Завдання», доступної для  Office 365 for Education. Тести також можна призначати учням  завдяки інтеграції з Office Forms. 

ВАЖЛИВІ РЕСУРСИ  :

Всеукраїнська школа онлайн – E-SCHOOL.net.ua – це сучасний онлайн-ресурс для змішаного та дистанційного навчання учнів середньої та старшої школи з матеріалами, що пройшли експертизу та відповідають державним освітнім стандартам. ВШО забезпечує учнів відеопоясненнями, конспектом, тестами та можливістю відслідковувати свій навчальний прогрес.